Strefa ZKM

Informacje ogólneStrefa ZKM czyli empeki po suwalsku. W tej części serwisu postaram się odciążyć w pracach deszyfrantow z WSI  😎 to znaczy przetłumaczyć na zrozumiały język rozkład jazdy suwalskich empeków. 

Bazą wyjściową będzie rozkład że strony ZKM który będę rozgrywał pomału a w międzyczasie podam kilka informacji które pomogą ogarnąć bałagan na tym ogródku.

Strefa ZKM pomocnicze strony i aplikacje:

  1. MyBus aplikacja firmy TARAN, bazująca na tablicach elektronicznych które są niezawodne oraz na tablicach rozkładów jazdy na przystankach i tutaj niestety nie mam dobrych informacji. Bałagan jaki w tym stworzył ZKM odbił się w aplikacji. Apke polecam gorąco gdyż jest dobra. Więcej informacji na stronie producenta Firmy TARAN.
  2. Kolejna bardzo dobra aplikacja to GoPay, służy do zakupu biletów ZKM. W odróżnieniu do Biura Obsługi Klienta zakładu komunikacji miejskiej nie musisz sięgać do portfela a bilet kupisz wszędzie i o każdej porze. Rejestracja w systemie GoPay na stronie GoPay jak również w aplikacji którą znajdziesz w Sklepie Play.
  3. Kolejna aplikacja do zakupów biletów rzadko używana przeze mnie to Call Pay. Tutaj trochę wydziwiają więc nie będę się rozpisywał jak ktoś chce ją poznać odsyłam do Sklepu Play.
Strefa ZKM logo
Strefa ZKM

Na kolejnych stronach Strefy ZKM postaram się ogarnąć i uporządkować rozkład tak by był maksymalnie czytelny. Nie będzie to za godzinę niestety ale pojawi się niebawem. Na początek wezmę linię nr 18 i 2.

Uwaga, naniosłem kilka poprawek dotyczących rozkładu linii 18, jest to kosmetyka ale na pewno wpłynie na poprawę czytelności. Z głosów jakie dotychczas odebrałem wygląda na to, że wolicie układ dwu kolumnowy, więc taki będzie. 

 
%d bloggers like this: