Tydzień ósmy – podsumowanie

Informacje administracyjne

Tydzień ósmy – podsumowanie – Dzisiaj troszkę w odmiennej formie podsumowanie minionego tygodnia a to dlatego że, chciałbym skupić się głównie na sprawach związanych z aktualizacją strony. Jak zdążyliście zapewne zaobserwować zmienił się rozkład strony głównej oraz opublikowałem znacznie mniej materiałów w ubiegłym tygodniu. Związane jest to z faktem że ścięło mnie trochę przeziębienie z którym walczyłem ostro i jest już prawie dobrze. Obiecuję więc że w najbliższych dniach a szczególnie w okresie między świętami a Nowym Rokiem większość z zaplanowanych kroków zostanie wykonanych.

Do Świąt Bożego Narodzenia zmieni się w wyraźny sposób część strony Przewodnik i miejska część serwisu. W tej drugiej dojdzie system newsroom oraz pojawią się już gotowe ankiety oraz rankingi o których pisałem na Facebooku na stronie Realne Suwałki.

Także w marcu sfinalizuję bardzo szczególnie sprawę gospodarstw Agroturystycznych oraz Pensjonatów, Hoteli, Hosteli oraz bazy gastronomicznej. I tutaj pojawi się kompletna niespodzianka tak dla osób prowadzących działalność jak i dla klientów tych obiektów. Na razie nie zdradzę szczegółów ale to będzie wielkie coś ;).

Oprócz bezpłatnego rocznego abonamentu pojawią się płatne abonamenty roczne w przedziale cenowym od 50 do 250 PLN rocznie. I teraz uwaga bo to jest istotna sprawa – kwoty te nie stanowią mojego zarobku na Was – 80% tej kwoty będzie przeznaczona na promocję w sieci Facebook oraz Google a 20% na opłaty związane ze stroną WWW. Szczegółowo opiszę pod koniec stycznia. Do tej pory proszę o cierpliwość.

Kolejna sprawa to uruchamiany panel związany z pracą na naszym terenie, nie jest to w żadnym razie strona do poszukiwania zatrudnienia lub pracowników, bardziej zaś panel dyskusyjny dotyczący warunków pracy, płacy oraz spraw które chcielibyście poruszyć, czy też zasięgnąć informacji od osób które są fachowcami w prawie pracy. Będzie to można także zrobić na tej stronie myślę że od marca będzie już działał w 100 procentach.

Na koniec jeszcze informacja czysto administracyjna. Na ten moment w serwisie opublikowałem 33 wpisy na blogu oraz 30 stron www.

Na ten moment to wszystko, pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę spokojnej przedświątecznej gorączki 😉

 
Jargi

Chciałbyś coś dodać a może skrytykować lub pochwalić? Śmiało tutaj możesz wszystko.

%d bloggers like this: