Suwalska Policja poszukuje zaginionego Damiana

Zaginiony Damian Cieraszko wyszedł w nocy 20 października z domku letniskowego w miejscowości Stara Turówka. 19-latek do tej pory nie powrócił do domu, nie skontaktował się również z rodziną. Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego mieszkańca miasta. 

Mężczyzna wyszedł z domku letniskowego mieszczącego się w miejscowości Stara Turówka w piątek w nocy. Przebywał tam wraz ze znajomymi na urodzinach. – Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania. Nie nawiązał również kontaktu z rodziną i bliskimi – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik KMP w Suwałkach.

Zaginiony 19-latek ma szczupłą budowę ciała, około 180 cm wzrostu, waży 75 kg. Ma krótkie, proste, brązowe włosy, twarz pociągłą, nos normalny, oczy niebieskie, uzębienie pełne. Damian Cieraszko posiada znaki szczególne w postaci tatuażu na ramieniu lewej lub prawej ręki, wielkości około 5 cm, z nieznanym wizerunkiem. W dniu zaginięcia ubrany był w bluzę koloru szarego, spodnie dżinsowe ciemno-niebieskie, buty sportowe koloru niebieskiego z białymi paskami po bokach. 

Policja zwraca się z apelem do wszystkich osób mogących przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego lub mające z wymienioną osobą kontakt o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach (tel. 564 15 44, telefon zaufania 564 12 60, alarmowy 997) lub z najbliższą jednostką policji.

 
Jargi

Chciałbyś coś dodać a może skrytykować lub pochwalić? Śmiało tutaj możesz wszystko.

%d bloggers like this: