Skoczyliśmy w Nowy Rok

Podsumowanie tygodni 9, 10 i 11

Od ostatniego wpisu podsumowującego minęły trzy tygodnie. Pora więc przedstawić Wam co też przez ten okres się zmieniło i co nas czeka w najbliższych tygodniach czyli jak Skoczyliśmy w Nowy Rok.

Co nowego w Serwisie

Tutaj zmian sporo. Najbardziej widoczne to zmieniony Design, postanowiłem wykorzystać układ strony magazynowy gdyż pozwoli mi w miarę najłatwiej podzielić serwis na dwa niezależne tematy. Myślę że wprowadzenie dwóch dodatkowych pól nawigacji ułatwiło Wam poruszanie się po stronie. Chwilowo zaprzestałem rozwijania części społecznościowej widocznej tylko dla osób zarejestrowanych. Wznowię nad tym działem prace w razie potrzeby i wzrostu zapotrzebowania. Nie stawiam sobie za główne zadanie rozwijanie portalu a’la NK czy Facebook dlatego obowiązek rejestracji dotyczy tylko w przypadkach gdy ktoś chce:

  1. Dodać firmę do Katalogu Firm
  2. Dodać ogłoszenie
  3. Dołączyć do grona osób redagujących
  4. Administrować swoje podstrony w serwisie – po 1 marca 2018 roku

Rejestracja nie jest konieczna w korzystaniu ze strony Realne Suwałki.

 


Uwaga ważna informacja. W związku z tym że w dniu wczorajszym zaktualizowałem WordPress a do najnowszej wersji mogą wystąpić błędy w niektórych funkcjach. Gdybyście natknęli się na coś co nie działa dajcie mi znać.


Nowe w Serwisie

Absolutną nowością jest cykl Inspiracje w dziale Przewodnik oraz Lokalni Przewodnicy w tym samym dziale. W kategorii ogólnej także pewnym elementem który uznaje za nowy jest Topowa Suwalszczyzna. Zapowiedź tego serwisu jest na stronie natomiast start programu planuję na 1 marca 2018 roku. Myślę, że nie będzie problemu z tym terminem.

W najbliższych dniach

W najbliższych dniach będą uzupełniane informacje w Przewodniku, głównie miejscowości w gminach oraz Inspiracje WPN. Do końca tygodnia także pojawi się kolejny przysmak kuchni Regionalnej, jeszcze nie zdecydowałem co to będzie. Pojawią się również wpisy w Katalogu Firm. Pod koniec stycznia lub na początku lutego ruszy też testowy sklep Realnych Suwałk przygotowywana oferta jest na razie sekretem ale już niebawem zaczną pojawiać się kolejne informacje.

Na dzisiaj to wszystko jeśli macie jakieś pytania zapraszam do formularza kontakt lub bezpośrednio na Facebooku.

 
Jargi

Chciałbyś coś dodać a może skrytykować lub pochwalić? Śmiało tutaj możesz wszystko.

%d bloggers like this: