Ogłoszenia w serwisie

Witajcie 🙂

Zakończyłem prace nad działem Ogłoszenia w serwisie. Można już dodawać ogłoszenia we wszystkich wybranych opcjach. Ogłoszenia uruchamiam w wersji testowej i tutaj ważna uwaga.


Wszystkie ogłoszenia w każdym pakiecie są bezpłatne. Jeżeli wybierzesz wersję płatną postępuj tak jakbyś miał je opłacić. Po sprawdzeniu ogłoszenia i dopuszczeniu do druku nadam mu status opłacone. Ogłoszenie będzie widoczne tak jak opłacone. Czas testów w wersji beta upływa z dniem 1 marca 2018 roku. Po tym terminie, tablica ogłoszeń będzie, mam nadzieję już w wersji ostatecznej.


W przypadku zauważenia błędów lub braku kategorii proszę o kontakt przez formularz kontaktowy w temacie wpiszcie, Ogłoszenia.

Dlaczego Warto!

Budując serwis regionalny bardzo ważnym elementem jest konsolidowanie społeczności lokalnych. Tablica ogłoszeń jest jednym z takich miejsc. Nasza Tablica ogłoszeń będzie narzędziem bardzo istotnym. Publikując ogłoszenie na stronie Realne Suwałki macie pewność że Wasz wpis będzie widoczny nie tylko na tej stronie. Docelowo tablica ogłoszeń w większości działów będzie widoczna w wielu miejscach w sieci. Realne Suwałki i Topowa Suwalszczyzna to tylko początek. Ogłoszenia publikowane przez Was zaistnieją min na Facebooku, Twitterze, Google+ w różnych formach. Dodatkową opcją będzie także ukazanie ogłoszeń w serwisach Allegro oraz w wirtualnym sklepie Realne Suwałki.

Zapraszam Was do zamieszczanie ogłoszeń a także wpisów do katalogów firm o tych drugich już wkrótce.

 
Jargi

Chciałbyś coś dodać a może skrytykować lub pochwalić? Śmiało tutaj możesz wszystko.

%d bloggers like this: