Lato 2018

Lato 2018

Majówka 2018 jest w trakcie realizacji, informuję że każdy kto zgłosi swoją działalność turystyczną ma zapewnioną bezpłatną  obsługę na stronie Realne Suwałki oraz na stronie Topowa Suwalszczyzna.

Równolegle do trwającej akcji Majówka 2018 rozpoczynam już w najbliższy poniedziałek nabór do akcji #Latonawsi2018. Zasady nie ulegają zmianie – każdy kto chce przystąpić do uczestnictwa powinien zgłosić swój akces w tej sprawie poprzez stronę Realne Suwałki, Topowa Suwalszczyzna, Fan Page na Facebooku lub też przez telefon lub email.

Zasady uczestnictwa pozostają bez zmian – oznacza to że nie ponosicie żadnych kosztów z tytułu rejestracji w katalogu firm oraz dopisania do ofert na stronie Topowa Suwalszczyzna. Każdy zgłaszający się podmiot otrzyma także stronę typu wizytówka o rozszerzonym zakresie informacji. Ilość wizytówek internetowych jest ograniczona -decyduje kolejność zgłoszeń.

Lato 2018 – oficjalnie wystartuje po akcji #Majówka 2018, jednak dodawanie ofert i promowanie akcji rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek.

Zapraszam do zgłaszania swoich ofert.

 
Jargi

Chciałbyś coś dodać a może skrytykować lub pochwalić? Śmiało tutaj możesz wszystko.

%d bloggers like this: