Katalog Firm na stronie Realne Suwałki

Garść informacji o Katalogu

Chciałbym przedstawić Wam projekt dotyczący katalogu Firm strony Realne Suwałki. Tutaj uwaga dotycząca osób które chciałyby dodać swoje oferty do Katalogu Firm oraz do Ogłoszeń. Przy pierwszym dodaniu wpisów zostaniecie poproszeni o dokonanie rejestracji na stronie Realne Suwałki. Jest to niezbędne w celu weryfikacji prawdziwości wpisów. Myślałem aby dać możliwość dodania przez każdego. Doszedłem jednak do wniosku że, jakaś weryfikacja musi być. Sam proces rejestracji jest praktycznie nieodczuwalny dla użytkownika.

Kolejna Uwaga dość istotna, tak jak Ogłoszenia tak i dodawanie ofert w Katalogu pozostanie w pierwszym okresie bezpłatne. O ile wersje płatne ogłoszeń są widoczne na stronie to wersje abonamentowe działu, Katalog Firm na stronie Realne Suwałki, pokażą się po publikacji pełnej oferty czyli planuję to na 1 marca 2018 roku, (uwaga termin ten może ulec wydłużeniu).

Wszystkie oferty publikowane do tego terminu pozostają bezpłatne i ważne przez 1 rok. Abonamenty które wejdą w życie po terminie 1 marca będą wahały się kwotowo od 14 zł rocznie do 100 zł rocznie, oczywiście plany Darmowe także pozostaną jako jedna z opcji. Wszystkie wpisy katalogu ofert płatnych będą zamieszczone na stronach administrowanych przez nas tj, Realne Suwałki, Topowa Suwalszczyzna, Facebook, Twitter i Google+.

Strona Realne Suwałki pozostanie stroną bezpłatną i dostępną dla wszystkich. Stroną komercyjną również ogólnodostępną ale z opcją administrowania dla oferentów swoich wpisów będzie Topowa Suwalszczyzna której adres to https://rs24.top. Wszystkie wpisy płatne będą od tej daty prezentowane we wszystkich mediach którymi administruję.

Katalog Firm na stronie Realne Suwałki

Projekt Katalogu Firm obejmuje teoretycznie swoim zasięgiem cały kraj ale nie ukrywam że, najważniejszym dla mnie jest nasz region i to właśnie on będzie rozwijany w sposób najbardziej dynamiczny. Trafi w Wasze ręce szereg nowoczesnych narzędzi administrowania swoimi wpisami a także narzędzia do publikacji własnych wizytówek oraz stron internetowych jako pod-domena strony Topowa Suwalszczyzna https://rs24.top która jest aktywna ale w budowie.

 
Jargi

Chciałbyś coś dodać a może skrytykować lub pochwalić? Śmiało tutaj możesz wszystko.

%d bloggers like this: