E-kartki

E-kartka

E-KartkiE-Kartki czyli Wirtualne pocztówki, wysyłane przez Internet za pośrednictwem stron WWW i e-maili. Nazywana również wirtualną kartką, kartką internetową.

Internauci wysyłają e-kartki do wybranych osób poprzez wypełnienie specjalnego formularza na stronach z e-kartkami, do którego wpisują e-mail odbiorcy kartki oraz jej treść.

Miło mi poinformować że właśnie zacząłem prace nad adaptacją systemu kartkowego na stronie Realne Suwałki.

System E-card jest adresowany do osób które za naszym pośrednictwem będą mogły wysłać pozdrowienia z pobytu na Suwalszczyźnie ale nie tylko. Na początek chcę ukończyć projekt E-kartek dotyczący Suwalszczyzny i Podlasia. Nie określam terminu zakończenia gdyż jest on uzależniony od dostępności materiałów fotograficznych.

Poniżej testowa kartka pokazująca możliwość systemu kartek w naszym serwisie.


Opis

Usługa jest kierowana do osób wypoczywających jest przystosowana także do urządzeń mobilnych. W związku z tym zwracam się do wszystkich świadczących usługi agroturystyczne, hotelowe etc.

Jeśli posiadacie zdjęcia które uważacie że mogłyby być elektroniczną kartką prześlijcie mi na Email lub skontaktujcie się i podajcie link do pobrania. Parametry zdjęcia min wymiary to 600x450px

Mogą być większe. Każde wstawione zdjęcie będzie miało znak wodny z adresem url i autorem zdjęcia.

 

 
Jargi

Chciałbyś coś dodać a może skrytykować lub pochwalić? Śmiało tutaj możesz wszystko.

%d bloggers like this: