Katalog Firm

Wypoczynek nad jeziorem Osowa

Wypoczynek nad jeziorem Osowa
Wypoczynek nad jeziorem Osowa
Podlaskie
Suwałki/Osowa
Osowa 10
16-402
Noclegi:
Pokój 2 lub 3-osobowy 30.00 zł/osoba/doba
Dzieci 4-9 lat 20.00 zł/osoba/doba
Dzieci do lat 3 - BEZPŁATNIE

Zapraszamy do naszej pięknie położonej posiadłości nad jeziorem Okmin Duży, potocznie zwanym Osową (100 m) we wsi Osowa. Dom gościnny jest parterowy, otoczony soczystą zielenią pięknych drzew i kwiatów. Wokół domu teren zagospodarowany i ogrodzony.

Do dyspozycji gości: dwa salony wypoczynkowe, pokoje 2-osobowe i 4-osobowe, panel kuchenny, łazienka i wc, oczko wodne, huśtawka, altanka, rower wodny oraz ponton.

Jezioro Okmin Duży położone jest w pobliżu doliny Czarnej Hańczy (1km). To jezioro rynnowe, głębokie, pozbawione przy brzegach roślinności o dnie kamienistym. Jest też dość rybne, żyje tu sielawa, szczupak, leszcz, okoń i węgorz.

Na polach naszej wsi Ososwa, mieszczą się także kurchany jaćwieskie odnalezione przez archeologów w II połowie XX w. Cmentarzysko jaćwieskie datowane jest na II-VII w. n.e.

512-258-384
  • Wypoczynek nad jeziorem Osowa
  • Wypoczynek nad jeziorem Osowa

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Proszę się zalogować, aby wysłąć wiadomość do osoby odpowiedzialnej za kontakt z klientem.

Chciałbyś coś dodać a może skrytykować lub pochwalić? Śmiało tutaj możesz wszystko.


Katalog Firm – Miasto, Region i Kraj

Katalog Firm strony Realne Suwałki jest bezpłatny a wpisy dokonywane są na czas określony tj. 365 dni od daty wpisu do Katalogu, po tym okresie istnieje możliwość przedłużenia ofert na kolejny okres. Nie ma ograniczenia w ilości zawieranych umów na czas określony. Jednocześnie zastrzegam prawo usunięcia oferty po stwierdzeniu niezgodności zawartych w niej danych.

 Katalog Firm strony Realne Suwałki informuje:

  • nie bierze udziału w zawieraniu umów handlowych, do którego dochodzi między Użytkownikami portalu. Wszelkie niejasności będą rozwiązywanie bez ingerencji Katalogu Firm strony https://realnesuwalki.pl pomiędzy stronami sporu.
  • nie ponosimy odpowiedzialności za jakość oraz cenę usługi czy towaru oferowanego przez firmy bądź Użytkowników. Dotyczy to również niedostarczania Użytkownikowi towaru przez firmę czy odmowy zrealizowania usług.

 

 

 
%d bloggers like this: