Katalog Firm

Turystyka Wiejska DWORCZYSKO NAD HAŃCZĄ

Turystyka Wiejska DWORCZYSKO NAD HAŃCZĄ
Turystyka Wiejska DWORCZYSKO NAD HAŃCZĄ
Podlaskie
Wiżajny
Mierkinie 9
16-407
Zapraszamy Państwa na komfortowy całoroczny wypoczynek w północnej części Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Nasze usytuowanie pozwala na korzystanie z darów przyrody otaczającej dom

Zapraszamy Państwa do całorocznego wypoczynku zdala od zgiełku i "wielkiego świata". Wspaniałe miejsce na ziemi, gdzie jest wszystko - piękne krajobrazy - jakie stworzył lodowiec, cisza, jezioro Hańcza, w którym woda czysta jak kryształ, lasy pełne grzybów , wieczorne cykady świerszczy, pozwolą utulić do snu, a wschodzące słońce i ptasi spiew rozbudzą o poranku.....

Nie będziecie Państwo żałować podjętej decyzji przyjazdu do nas, bo oprócz tego nasza gościnność i kuchnia regionalna zadowoli każdego gościa, zaś komfortowo urządzone pokoje z łazienkami w swojej prostocie, dopelnią radością całości pobytu.

Dworczysko nad Hańczą
512 299 425
87 569 20 41
  • Turystyka Wiejska DWORCZYSKO NAD HAŃCZĄ
  • Turystyka Wiejska DWORCZYSKO NAD HAŃCZĄ

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Proszę się zalogować, aby wysłąć wiadomość do osoby odpowiedzialnej za kontakt z klientem.

Chciałbyś coś dodać a może skrytykować lub pochwalić? Śmiało tutaj możesz wszystko.


Katalog Firm – Miasto, Region i Kraj

Katalog Firm strony Realne Suwałki jest bezpłatny a wpisy dokonywane są na czas określony tj. 365 dni od daty wpisu do Katalogu, po tym okresie istnieje możliwość przedłużenia ofert na kolejny okres. Nie ma ograniczenia w ilości zawieranych umów na czas określony. Jednocześnie zastrzegam prawo usunięcia oferty po stwierdzeniu niezgodności zawartych w niej danych.

 Katalog Firm strony Realne Suwałki informuje:

  • nie bierze udziału w zawieraniu umów handlowych, do którego dochodzi między Użytkownikami portalu. Wszelkie niejasności będą rozwiązywanie bez ingerencji Katalogu Firm strony https://realnesuwalki.pl pomiędzy stronami sporu.
  • nie ponosimy odpowiedzialności za jakość oraz cenę usługi czy towaru oferowanego przez firmy bądź Użytkowników. Dotyczy to również niedostarczania Użytkownikowi towaru przez firmę czy odmowy zrealizowania usług.

 

 

 
%d bloggers like this: