Katalog Firm

Hotel Holiday

Hotel Holiday
Hotel Holiday
Podlaskie
Stary Folwark
Stary Folwark 106
16-402
Do Państwa dyspozycji posiadamy 77 miejsc noclegowych w apartamentach i pokojach 2, 3, 4 - osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, telewizory, lodówki i telefony. Część pokoi posiada aneksy kuchenne. Dysponujemy pokojami dla osób niepełnosprawnych.
Oferujemy: klimatyzowaną restaurację, salę konferencyjno - widowiskową, kominkową, bankietową oraz bilardową, saunę, plac zabaw dla dzieci, altanę na imprezy plenerowe, wypożyczalnię rowerów oraz bezprzewodowy internet
na terenie całego obiektu.
Zapewniamy kompleksową obsługę proponując wycieczki krajoznawcze po Suwalszczyźnie, do Wilna, pokamedulskiego klasztoru w Wigrach, rejsy statkiem
po jeziorze Wigry i jeziorach augustowskich, piesze i rowerowe wędrówki szlakami Wigierskiego Parku Narodowego.

Holiday – Nocleg w pobliżu Wigier i Suwałk
Hotel Holiday to idealne miejsce na wypoczynek z rodziną oraz szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe i imprezy okolicznościowe.

W cenie noclegu:

bezpłatny parking (w tym także dla autokarów),
Internet wifi na terenie całego obiektu,
Miejsce do zabaw (miejsce do grier zespołowych, patio z piłkarzykami i kącikiem dla dzieci), możliwość korzystania z atestowanego placu zabaw,
Śniadania w formie bufetu szwedzkiego (jako opcja cenowa).

Ponadto w ofercie:

Dania regionalne z karty menu restauracji Holiday,
Możliwość wypożyczenia rowerów oraz tandemów,
Ddostęp do sauny oraz bilarda,
Organizacja wycieczek, zielonej szkoły, spotkań firmowych lub pobytów biznesowych,
Organizacja wydarzeń okolicznościowych jak wesela, komunie, rocznice etc. (sala weselna, sale bankietowe)

Atrakcyjne położenie na terenie Wigierskiego Parku Narodowego i bliskość Suwalskiego Parku Krajobrazowego oraz wielu innych atrakcji w bezpośrednim sąsiedztwie sprawia, że Hotel Holiday jest to znakomitym miejscem do organizacji wszelkich form aktywnego wypoczynku oraz imprez integracyjnych. Zapraszamy do naszej restauracji codziennie, w menu znajdą Państwo specjały kuchni lokalnej i śródziemnomorskiej.
Hotel - Restauracja Holiday
Obiekt hotelarsko – gastronomiczny Holiday w Starym Folwarku od wielu lat specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych. Klimatyzowana sala weselna w okolicy Suwałk wyposażona jest w profesjonalny sprzęt oraz oświetlenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym gustom i zorganizować wesele Twoich marzeń. Zaufanie jakim Państwo nas obdarzyli pozwala na przedstawienie atrakcyjnej cenowo oferty weselnej. Oferujemy profesjonalną i miłą obsługę kelnerską oraz komfortową, klimatyzowaną salę w sercu Wigierskiego Parku Narodowego. Zapewniamy wykwintne i niecodzienne menu przyjęcia weselnego dostosowane do indywidualnych potrzeb Gości.

Hotel Holiday
87 563 71 20, 502 493 496, 500 724 242
87 563 71 10
  • Hotel Holiday
  • Hotel Holiday
  • Hotel Holiday

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Proszę się zalogować, aby wysłąć wiadomość do osoby odpowiedzialnej za kontakt z klientem.

Chciałbyś coś dodać a może skrytykować lub pochwalić? Śmiało tutaj możesz wszystko.


Katalog Firm – Miasto, Region i Kraj

Katalog Firm strony Realne Suwałki jest bezpłatny a wpisy dokonywane są na czas określony tj. 365 dni od daty wpisu do Katalogu, po tym okresie istnieje możliwość przedłużenia ofert na kolejny okres. Nie ma ograniczenia w ilości zawieranych umów na czas określony. Jednocześnie zastrzegam prawo usunięcia oferty po stwierdzeniu niezgodności zawartych w niej danych.

 Katalog Firm strony Realne Suwałki informuje:

  • nie bierze udziału w zawieraniu umów handlowych, do którego dochodzi między Użytkownikami portalu. Wszelkie niejasności będą rozwiązywanie bez ingerencji Katalogu Firm strony https://realnesuwalki.pl pomiędzy stronami sporu.
  • nie ponosimy odpowiedzialności za jakość oraz cenę usługi czy towaru oferowanego przez firmy bądź Użytkowników. Dotyczy to również niedostarczania Użytkownikowi towaru przez firmę czy odmowy zrealizowania usług.

 

 

 
%d bloggers like this: