Katalog Firm

Agroturystyka “W Dolince”

Agroturystyka “W Dolince”
Agroturystyka “W Dolince”
Podlaskie
Jeleniewo
Szurpiły 26
16-404
Gospodarstwo Agroturystyczne położone nad jeziorem Szurpiły, z własnym dostępem do jeziora, z 4 stron otoczone wzniesieniami i wałami morenowymi dzięki czemu wiatry są tutaj słabsze, a słońce lepiej przygrzewa. Z dala od drogi głównej, wokół cisza i spokój. W jeziorze czysta woda /przejrzystość do 3 m/.

Agroturystyka "W Dolince"
Agroturystyka "W Dolince" CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU

Nocleg od 30 do 40 zł/os./doba

INFORMACJE O OBIEKCIE

Agroturystyka "W Dolince" jest położone nad jeziorem Szurpiły, z własnym dostępem do jeziora, z 4 stron otoczone wzniesieniami i wałami morenowymi dzięki czemu wiatry są tutaj słabsze, a słońce lepiej przygrzewa. Z dala od drogi głównej, wokół cisza i spokój. W jeziorze czysta woda /przejrzystość do 3 m/.

Atrakcją najbliższej okolicy jest Góra Zamkowa - dawne grodzisko Jaćwingów. Inną super atrakcją są mosty w Stańczykach /byłe Prusy Wschodnie/. Wokół liczne, naturalne punkty widokowe, Góra Cisowa, ścieżki rowerowe i szlaki do pieszych wędrówek.

Atrakcją gospodarstwa jest również "muzeum"/wystawa poświęcona tematyce II wojny światowej/. Zobaczysz tu rzeczy, których nie znajdziesz nigdzie indziej!!!

Agroturystyka "W Dolince" posiada domki letniskowe, w tym jeden domek całoroczny. Domki 4-osobowe /dwupokojowe/ z łazienkami i prysznicami, WC, aneks kuchenny, lodówka, podstawowe naczynia, internet bezprzewodowy w całym obiekcie. Odległość do jeziora - ok. 150 m.

Posiadamy również do wynajęcia łodzie wiosłowe.

Na życzenie gości - obiady oraz dania regionalne /kartacze, babka, placki ziemniaczane/.
DODATKOWE INFORMACJE

Jezioro (własny brzeg) - 150m,
Las - 300 m,
Przystanek PKS - 1000 m,
Sklep spożywczy - 4 km,
Restauracja/Bar - 4 km,
Poczta - 4 km,
Suwalski Park Krajobrazowy,
Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej,
Miejscowości w pobliżu: Rutka Tartak, Smolniki, Jeleniewo,
Jeziora w pobliżu: Sumowo, Okrąle, Gulbin, Kopane, Szelment, Jaczno, Hańcza, Krejwelek,
Szlaki: zielony, zółty, ścieżka poznawcza, niebieski, Europejski dalekobieżny,
miejsce dla wędkarzy, turystów i płetwonurków, a zwłaszcza dla osób szukających ciszy i spokoju.

602 828 896
  • Agroturystyka “W Dolince”
  • Agroturystyka “W Dolince”

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Proszę się zalogować, aby wysłąć wiadomość do osoby odpowiedzialnej za kontakt z klientem.

Chciałbyś coś dodać a może skrytykować lub pochwalić? Śmiało tutaj możesz wszystko.


Katalog Firm – Miasto, Region i Kraj

Katalog Firm strony Realne Suwałki jest bezpłatny a wpisy dokonywane są na czas określony tj. 365 dni od daty wpisu do Katalogu, po tym okresie istnieje możliwość przedłużenia ofert na kolejny okres. Nie ma ograniczenia w ilości zawieranych umów na czas określony. Jednocześnie zastrzegam prawo usunięcia oferty po stwierdzeniu niezgodności zawartych w niej danych.

 Katalog Firm strony Realne Suwałki informuje:

  • nie bierze udziału w zawieraniu umów handlowych, do którego dochodzi między Użytkownikami portalu. Wszelkie niejasności będą rozwiązywanie bez ingerencji Katalogu Firm strony https://realnesuwalki.pl pomiędzy stronami sporu.
  • nie ponosimy odpowiedzialności za jakość oraz cenę usługi czy towaru oferowanego przez firmy bądź Użytkowników. Dotyczy to również niedostarczania Użytkownikowi towaru przez firmę czy odmowy zrealizowania usług.

 

 

 
%d bloggers like this: