Zaczynamy

A więc stało się postanowiłem uruchomić stronę bloga opartą na WordPressie a nie jak początkowo planowałem na Drupalu. Tak czy siak, strona ta będzie działała na tym oprogramowaniu do pewnego momentu i z całą pewnością nastąpi konieczność zmiany na coś innego ale to przyszłość, zajmijmy się tym co teraz. Jakie stawiam sobie cele i co chcę osiągnąć? Właściwie to nic wielkiego na pewno nie będzie to kolejny portal w stylu Suwałki 24 czy też Suwałki Info. Po pierwsze nie dysponuję kasą na rozkręcenie takich molochów a po drugie uważam że rynek jest nasycony podobnymi portalami typu Suwalszczyzna com etc. Strona ta będzie stroną blogową z elementami społecznościowymi. Elementy jakie planuję utworzyć to są:

  1. Społeczność lokalną o dużej aktywności w sieci która zajmie się naszymi lokalnymi sprawami i tutaj mega wyzwanie, niebawem Marsz Niepodległości w więc 11 listopada, wypadałoby wysłać delegację młodzieży i nie tylko na tą największą demonstrację młodego pokolenia. O tym już niebawem może jutro jak tylko uporam się z początkiem ;).
  2. Poruszyć lokalne sprawy którymi żyje miasto a więc wszystko co wiąże się z codziennością przeciętnego suwalczanina w tym powalczymy trochę z Ratuszem i ZKM, to co wyprawia ta firma to woła o pomstę do nieba.
  3. Spróbujemy także włączyć się do życia politycznego tutaj jak już wcześniej pisałem moje poglądy są mocno narodowe a nacjonalizm jest moim drogowskazem, lewacy i demoliberalni kretyni nie będą mieli lekko na tych stronach. Nie jestem facebookiem ani żadnym innym googlem plus i z całą pewnością nie będzie mowy o jakiejkolwiek cenzurze prawicy a na pewno będzie cenzura lewicy, chciałbym aby to było jasne zresztą odpowiednie zapisy pojawią się w regulaminie.
  4. Narzędzia jakie już są uruchomione i jakie zamierzam jeszcze uruchomić. Są to ogłoszenia które już znajdziecie, forum które także jest zainstalowane nakładka społecznościowa czyli buddy press te trzy stanowć będzie podstawę do tego po wyszlifowaniu dotychczasowych elementów pojawią się na pewno: Katalog firm i osobny katalog ofert turystycznych, pojawi się także dział downloadu i wymiany plików i na pewno pojawi się osobna tablica ogłoszeń o pracę i nieruchomości. To w perspektywie najbliższego roku a dalej zobaczymy.

Tak więc wszystkich zapraszam nie tylko do rejestracji ale także wspólnego prowadzenia tej strony, na kumpelskich zasadach.

Pozdrawiam Jarek Żebrowski

 
Jargi
%d bloggers like this: