Weekend na Wsi czyli Majówka 2018

Weekend na Wsi czyli Majówka 2018

Ruszamy, z Majówką, czyli co dla Was przygotowałem?

Nic tak nie cieszy jak kilka dni wolnego które możemy sobie zaplanować i odpocząć od codziennych obowiązków. Tegoroczna Majówka czyli pierwszy weekend Maja, może być w niejednym przypadku dość poważnie wydłużony. Zachęca to do aktywnego poszukiwania sposobu spędzenia tych kilku dni wolnych. Polska wieś daje możliwość oderwania się kompletnego od miejskiej rzeczywistości i spędzenia czasu z rodziną na łonie natury w sielskiej rzeczywistości z dala od pracy i miejskiego zgiełku :).

Informacje Ogólne:

  1. Lista Gospodarstw Agroturystycznych uczestniczących w programie Majówka 2018 będzie opublikowana na stronie Topowa Suwalszczyzna już w najbliższy Weekend. Do tego czasu i później przyjmuję zgłoszenia od osób prowadzących działalność Agroturystyczną i Turystyczną w terenie.
  2. Każda osoba która prowadzi działalność agroturystyczną lub turystyczna w tym gastronomiczną i każdą inną związaną z turystyką w terenach wiejskich po zgłoszeniu otrzyma od nas upominki graficzne które prezentuję poniżej. Uwaga: Są to wyłącznie przykłady grafik – każda z nich może być dowolnie przez was zredagowana. Jedyny warunek to taki że w treści grafiki znajduje się adres URL serwisu Realne Suwałki. Materiały te są Nieodpłatne.
  3. Informuję że można także złożyć zamówienie na gadżety płatne których przykłady znajdziecie poniżej. UWAGA: Przedstawione wzory gadżetów płatnych są poglądowe, treści zamieszczone na tych materiałach są dowolnie przez Was redagowane. Adres URL serwisu Realne Suwałki jest wstawiony wyłącznie poglądowo.
  4. Osoby które wezmą udział w wydarzeniu mogą także mogą zamówić gadżety z tym że proponowane dla Was wzory przedstawię w terminie późniejszym, prawdopodobnie razem z publikacją wydarzenia na stronie Topowa Suwalszczyzna. Możecie także korzystać nie tylko podczas majówki z serwisu e-kartek który już niebawem zostanie wzbogacony okolicznościowymi e-kartkami.

Materiały Bezpłatne proponowane osobom które zgłoszą swoje obiekty do Wydarzenia Majówka 2018

Wzory:

Post, zdjęcie sformatowane do serwisów Facebook, Instagram i Pinterest. Wielkość obrazka 940px × 788px

Collage z trzech zdjęć, sformatowany jako pojedynczy wpis w serwisach Instagram, Pinterest i Facebook. Wielkość 945px × 756px

Zaproszenie w formie kwadrata o wymiarach 529px × 529px, wielkość umożliwia wstawienie jako pojedyczy post na wszystkich dostępnych serwisach społecznośćiowych. Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Google+ a także Linkedin.

E-kartka dla Twoich gości, musisz wiedzieć że serwis Realne Suwałki umożliwia każdemu w sposób łatwy wysyłanie E-kartek z każdego urządzenia. Twoi goście mogą wysłać E-kartkę do swoich znajomych używając do tego swojego telefonu i Twojego Wi-Fi. Czy tak się stanie często zależy od Ciebie samego, wystarczy abyś poinformował o tym swoich gości. Jeśli tego nie zrobisz raczej nie skorzystasz z tej drogi promocji swojej działalności ;).

Uwaga: Ważne – to jest tylko i wyłącznie drobny wycinek z oferowanych grafik gratisowych, Posiadam do dyspozycji kilkadziesiąt tysięcy wzorów podobnych grafik i fizycznie jest niemożliwością pokazania ich wszystkich. 


Wzory Gadżetów Płatnych

Klasyczna Kartka Pocztowa, Każdy z nas zna kartki pocztowe, stwórz swoją własną i daj możliwość osobom u Ciebie wypoczywającym wysłać pozdrowienia swoim znajomym drogą pocztową. Aby zamówić ten gadżet musisz skontaktować się z nami i przesłać nam zdjęcia w formie elektronicznej o dużej rozdzielczości.Szczegóły podam w bezpośrednim kontakcie poprzez email, Messenger lub telefonicznie.

T-Shirt z własnym Nadrukiem. Nadruk który widzisz jest nadrukiem testowym i poglądowym. Sam ułóż tekst, prześlij go nam i nie martw się o resztę. Kolory oraz rozmiary podam w naszym sklepiku po publikacji na stronie Topowa Suwalszczyzna a także w sklepiku na Fan Page naszej strony w serwisie Facebook.

Podsumowanie

Jak widzicie, oferta dla Was którą przygotowałem jest nie mała i wydaje mi się że dość atrakcyjna. Dlatego też zapraszam do uczestnictwa w moim programie tym jak i w kolejnych na które także przygotuję atrakcje które mogą was zainteresować.

Wpis do Katalogu Firm, serwisu Realne Suwałki jest nieodpłatny. Każdy wpis może być dowolnie w każdej chwili edytowany. Limit zdjęć w każdym wpisie jest 30 szt z możliwością kasowania i wgrywania na to miejsce nowych. Wpis ważny jest przez 365 dni, po tym okresie należy przedłużyć go poprzez kontakt z administratorem strony.,
Jeśli prowadzisz działalność turystyczną zgłoś poprzez formularz który znajdziesz na tej stronie lub dodaj firmę bezpośrednio w Katalogu Firm. Dodanie wpisu spowoduje automatyczną rejestrację w serwisie Realne Suwałki. Możesz także  zadzwonić pod numer 691 754 338. Uzyskasz wpis rozszerzony, bezpłatny i roczny z możliwością dowolnej zmiany i aktualizacji.

Jak dołączyć?

Tak jak w każdym przypadku, dołączyć do wydarzenia Majówka 2018 jest bardzo łatwo i wieloma drogami:
  1. Możesz swoje zgłoszenie przesłać poprzez Messenger na stronie Facebook, wysyłaj do @realnesuwalki
  2. Możesz przysłać swoje zgłoszenie poprzez e-mail na adres Administrator
  3. Możesz przesłać formularz zgłoszeniowy który znajdziesz Zgłoś Działalność Turystyczną
  4. Możesz także zadzwonić na numer +48 691 754 338
  5. Możesz także skorzystać ze strony Kontakt z Nami
Pamiętaj, dołączenie do nas nie stanowi dla Ciebie żadnego prawnego zobowiązania. Uczestnictwo w projekcie a także w innych wydarzeniach organizowanych przez Realne Suwałki jest dla Ciebie w 100% bezpłatne. Nie ponosisz żadnych opłat.
 
Jargi
%d bloggers like this: