Tydzień szósty – Podsumowanie tygodnia

Tydzień szósty – Podsumowanie tygodnia

Ten tydzień minął pod znakiem aktualizacji i poprawek wprowadzanych na stronie a także na dwóch publikacjach w serwisie. Chodzi o ścieżkę rowerową Dookoła Wigier oraz kolejny przysmak z regionalnej kuchni tj. Kartacze.

Dzięki beta testerom wyszły na jaw błędy w funkcjonowaniu serwisu w części społecznościowej. Na bieżąco błędy te zostały usunięte. Przy okazji aktualizacji WordPress wyszła także niezgodność z używaną wersja PHP i galerią zdjęć, ten błąd także udało się naprawić. Noszę się z publikacją dużą w formie podręcznika użytkownika co zdecydowanie ułatwi używanie serwisu i zminimalizuje niedogodności związane z tym.

Kolejna zmiana to publikacja i kształt strony głównej statycznej, tu aktualizowanie trwać będzie jeszcze kilka dni a więc stwierdzenie że prace zostały już zakończone jest ostro na wyrost 😎. Ostateczny kształt strony głównej jest już widoczny ale wymaga jeszcze kilku poprawek.

Jednocześnie informuję że każdy kto rejestruje się na stronie otrzymuje status subskrybenta. W przypadku gdy chcecie sami publikować własne treści w postaci, wpisów na blogu, stron, wydarzeń, newsów wystarczy dać mi znać a podniosę uprawnienia do rangi autor.

Tydzień szósty – Podsumowanie tygodnia Region

W minionym tygodniu suwalski radny Henryk Pająk opublikował wyniki finansowe dotyczące wydatków związanych z rokiem Czarnej Hańczy, odniosę się do tych informacji w osobnym wpisem najszybciej jak się da 😀.

Na ten tydzień to wszystko, pozdrawiam wszystkich serdecznie i zapraszam do działania.

 
Jargi
%d bloggers like this: