Tydzień czwarty – Podsumowanie

Tydzień czwarty – Podsumowanie

Tydzień bogaty w wydarzenia głównie w kraju oraz na stronie. Był to bardzo dobry tydzień dla serwisu dlatego też podsumowanie dzisiaj rozpocznę właśnie od strony.

W tym tygodniu udało mi się zagospodarować trochę czasu i uruchomić część z planowanych stron. Głównie cieszę się z postępów jakie udało mi się zrobić w budowie przewodnika. Kolejne dwie duże strony pojawiły się w Przewodniku które kończą omówienie ogólne. Dalej będą już bardzo szczegółowe informacje dotyczące konkretnych sposobów wypoczynku.

Kolejnym działem który otworzyłem to dział którego nie planowałem, pomysł przyszedł nagle ale bardzo się cieszę z tej niespodzianki. Dział który inaczej nie może się nazywać jak Ocalić od Zapomnienia. Mam nadzieję że włączycie się aktywnie w jego tworzenie.

Wpiąłem także pierwsze z cyklicznych wydarzeń Turystycznych na Suwalszczyźnie, chodzi o Ogólnopolski Bieg Narciarski “Wędrówki Północy”. Do wydarzenia pozostały dwa miesiące więc jest dużo czasu do ewentualnego zaplanowania uczestnictwa.

Podsumowując, jestem w miarę zadowolony z postępów, biorąc pod uwagę czas jakim dysponuję na razie idzie nieomal expresem ;).

Kraj I Świat

Tydzień czwarty – Podsumowanie – Kraj i Świat. Tutaj tematem przewodnim był w dalszym ciągu atak i szkalowanie uczestników Marszu Niepodległości przez Urzędników z Unii Europejskiej do którego aktywnie włączył się Donald Tusk. Jest to wiadomość o tyle dla mnie dziwaczna że nie uważam by Marsz Niepodległości był czymś co mogłoby sprawiać aż takie echo w UE i na świecie. Biorąc pod uwagę inne wydarzenia które są dużo istotniejsze to należy odpowiedzieć sobie wprost. Marsz Niepodległości to tylko pretekst do bezczelnego wtrącania się w Polskie sprawy jakie już nie kryjąc dokonuje UE na czele z Tuskiem, Timmermansem i rozczochranym Holendrem. Wystąpienia Lewandowskiego nie skomentuje nie ma czego komentować, wystąpienie to jest głupie, niepotrzebne, obraźliwe i nie przynoszące niczego nowego w polityce opozycji.

Ciekawym ale przykrytym przez aferę z Marszem Niepodległości jest decyzja władz Izraela o wydaleniu 40 tys. imigrantów, tutaj UE jakoś nie zabiera głosu ;). No ale to już od dawna wiadomo. Duży marsz przeciwko Islamizacji UK odbył się w Londynie , tutaj też cisza.

Za to głośno zrobiło się o konflikcie na linii Warszawa – Kijów, a to oznacza że piłeczka pod tytułem Ukraina wraca do gry. Znowu będą nas bombardowali tym że z Ukrainą trzeba delikatnie bo Putin, bo Rosja ;). Cóż, wiemy, wiemy 😀

Co w tym tygodniu

Tydzień czwarty – Podsumowanie – czyli co nas czeka w najbliższym tygodniu. Kontynuacja pracy nad stroną, dalsze zbieranie ankiet i publikacje wciąż nowych informacji. Na najbliższe godziny zaplanowałem odpalenie części pod tytułem “Przysmaki Kuchni Regionalnej” To już dzisiaj wieczorem. Oraz na jutro planuję omówienie pierwszej trasy Rowerowej w regionie. Będzie to trasa Dookoła Wigier. Także w tym tygodniu będą już konkrety 😉

Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia wszystkim.

 
Jargi
%d bloggers like this: