Suwalski Budżet Obywatelski 2018
Spalaj tłuszcz
Bannerbb

Suwalski Budżet Obywatelski 2018

Trwa głosowanie na Suwalski Budżet Obywatelski, na oddanie głosu pozostało 15 dni. Zachęcam do odwiedzenia strony głosowania którą znajdziecie tutaj.

Osobiście wybrałem pozycję w ofertach dużych nr. 6.

„PARK UŁAŃSKI” – ODRESTAUROWANIE PARKU NA TERENIE POKOSZAROWYM PRZY UL. GEN.K. PUŁASKIEGO Z MAKIETĄ I ELEMENTAMI STAŁEJ WYSTAWY PLENEROWEJ O HISTORII DAWNEGO GARNIZONU (PARK NA TERENIE POKOSZAROWYM PRZY UL. GEN.K. PUŁASKIEGO)
Projekt zakłada odrestaurowanie parku znajdującego się na terenie dawnych koszar wojskowych przy ulicy Gen.K.Pułaskiego. W ramach zagospodarowania parku zaplanowano wykonanie: nowych ścieżek pieszo-rowerowych, nasadzeń krzewów, trawników oraz montaż oświetlenia, stylizowanych ławek, stojaków na rowery, koszy na śmieci. W centralnej części parku zamontowane zostaną trwałe elementy ekspozycyjne: makieta z odlewem dawnego garnizonu oraz tablice informacyjne będące częścią wystawy plenerowej o historii koszar i stacjonującego 2 Pułku Ułanów Grochowskich. Obecnie zaniedbany park, w wyniku przeprowadzonych robót inwestycyjnych, stanie się atrakcyjnym miejscem odpoczynku oraz elementem edukacji historycznej zarówno dla mieszkańców miasta jak i dla przybywających turystów. 
Zweryfikowany koszt realizacji projektu 790 650 zł.
Wybrałem ten projekt z uwagi na jego walory tak estetyczne jak i edukacyjne i historyczne. Teren po koszarowy powinien być zagospodarowany i taki rodzaj jest według mnie najlepszy z możliwych. Jeśli też tak uważasz zagłosuj. Do oddania głosu potrzebny jest numer PESEL. 
 
Jargi
%d bloggers like this: