Suwałki Polską stolicą SUV-ów

Tego w Naszym mieście jeszcze nie było

Po raz pierwszy w Suwałkach odbędzie się impreza z cyklu Dream Trip. Organizator, znany z tworzenia specjalnych wyjazdów dla aut sportowych, tym razem przygotował imprezę w całości związaną z naszym miastem. Dream Trip Events, postanowił połączyć nazwę rodzinnego samochodu typu SUV z nazwą miasta, która pisana przez V, doskonale pasuje do programu wydarzenia.

Dream Trip SUVałki odbędzie się w dniach 11-14 stycznia i ściągnie do nas ponad 25 luksusowych aut typu SUV.

Suwałki Polską stolicą SUV-ówPojazdy, które będzie można zobaczyć to między innymi, Mercedes G63 amg, Mercedes GLE 63 amg’s Brabus, aż 4 sztuki wyjątkowo mocnego Jeepa Grand Cherokee SRT, Porsche Cayenne EVO, BMW X5M, oraz X6M, oraz wiele innych. Wymienione pojazdy posiadają moc bliską 500 koni, a niektóre z nich znacznie ją przekraczają.

Gwiazdą imprezy będzie najdroższy SUV świata – Bentley Bentayga, którego cena salonowa startuje od ponad 200.000 €, a lista dodatków jest niemal nieskończona. Auto słynie z opcji dokupienia zegarka znajdującego się na konsoli środkowej wnętrza. Cena czasomierza firmy Breitling to około 700.000 PLN.

Model testowy zostanie przyprowadzony do Suwałk przez Polskie przedstawicielstwo firmy Bentley. Uczestnicy imprezy przez cały okres trwania imprezy będą zamieszkiwali suwalski hotel Loft, którego dziedziniec stanie się na tych kilka dni najdroższym parkingiem w regionie, o ile nie w całej Polsce. Organizator otrzymał honorowy patronat Prezydenta Miasta Suwałki i wraz z miastem zamierza cyklicznie, co roku organizować tą samą imprezę, rozwijając ją co roku. Tym samym, ogłasza Suwałki Polską stolicą SUV-ów!

Program zawiera między innymi obecność uczestników w ośrodku WOSiR Szelment w piątek, oraz zabawy w offroadowym stylu na suwalskiej żwirowni. Suwałki zostały wybrane na cel tej imprezy nie tylko ze względu na charakterystyczną nazwę. Nasz surowy klimat, z którego słynie region, powinien zagwarantować odpowiednią, zimową scenerię dla tego wyjątkowego wydarzenia. O ile nam wiadomo, nie ma drugiej takiej imprezy w całej Europie. Nikt nie organizuje festiwalu aut typu SUV. Robią to od teraz jedynie Suwałki, które tym samym stają się w tym czasie, Polską stolicą SUV-ów!

Więcej informacji na specjalnej stronie imprezy www.suvalki.com koniecznie zajrzyj i nie przegap, będzie się działo.

 
Jargi
%d bloggers like this: