RS24 czyli Topowa Suwalszczyzna

Co to jest?

Miło mi przedstawić Wam nowość w ofercie serwisu Realne Suwałki tj program Topowa Suwalszczyzna. Adresatem są wszyscy użytkownicy którzy świadczą lub korzystają z usług turystycznych na naszym terenie. Usługa ta jest zaadresowana do właścicieli takich biznesów jak: Hotele i Hostele, Pensjonaty, Gospodarstwa Agroturystyczne, Stadniny, usługi gastronomiczne, biura podróży etc. Usługa ma za zadanie maksymalnie przybliżyć oferowane usługi osobom poszukującym informacji w tych zagadnieniach. Nie ograniczamy się wyłącznie do wpisu w katalogu firm ale wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów a nawet wyprzedzamy te oczekiwania. Usługa ta mimo oczywistego powiązania że stroną Realne Suwałki będzie świadczona na stronie zewnętrznej co zapewni przejrzystość i pozwoli przedstawić oferty w indywidualny sposób. Adres serwisu pozostanie jeszcze przez moment tajemnicą, aczkolwiek niektórzy z was mogą się domyślać 😎.

Warunki uczestnictwa

Aby przystąpić do projektu Topowa Suwalszczyzna należy mieć tylko i wyłącznie chęć oraz mieć do zaoferowania usługi o których wspominałem wyżej. Nie musisz być fachowcem od webmasterki ani osobą o bogatym portfelu. Jedynym obowiązkiem jaki na tobie spoczywa jest obowiązek wypełnienia formularza zgłoszenia który możesz wysłać w sposób dla ciebie najwygodniejszy.

  1. Możesz przesłać formularz który znajdziesz na stronie Zgłoszenie Działalności Turystycznej
  2. Możesz wysłać formularz dla biur turystycznych który znajdziesz Biura Turystyczne – Zgłoszenie
  3. Możesz wysłać zgłoszenie w postaci e-maila na adres admin@realnesuwalki.pl
  4. Możesz wysłać zgłoszenie poprzez wiadomość na Messenger z naszej strony na Facebooku.
  5. Możesz zgłosić chęć przystąpienia do tej oferty przez telefon, 691754338

Jak widzicie możliwości jest wiele i każdy wybierze sobie tę najbardziej odpowiadającą. Należy pamiętać o tym by w temacie zgłoszenia napisać TOPOWA SUWALSZCZYZNA.

Czym jest Topowa Suwalszczyzna?

Topowa Suwalszczyzna, jest w założeniach stroną gromadzącą informacje o najbardziej aktywnych, świadczących usługi na wysokim poziomie podmiotach działających na terenie Suwalszczyzny. O ile strona Realne Suwałki daje możliwości wyszukiwania wielu informacji w tym także informacji o firmach z naszego terenu, to projekt TOPOWA SUWALSZCZYZNA przedstawia skomasowane w pigułce informacje o konkretnych firmach działających na naszym terenie. Przystępując do programu TopS gwarantujecie sobie bez zbędnego z Waszej strony zaangażowania w szeroki marketing waszych firm. Macie do wyboru trzy formy.

Plany taryfowe

  1. Free – Darmowy plan TopS który gwarantuje Wam podstawowy udział w programie. Co zyskujecie? Zyskujecie dostęp do publikacji we własnym zakresie, strony Waszej działalności. Dostęp free gwarantuje Wam wyłącznie podstawowy zakres pomocy Admina i obejmuje, dodanie Waszej strony w domenie programu TopS. Oznacza to że, zyskujecie nieograniczoną możliwość przedstawienia własnej oferty. A także wpis w Katalogu Firm na stronie Realne Suwałki w planie taryfowym Free na okres 365 a także możliwość publikacji ogłoszeń na naszej tablicy w wymiarze 30 dni rocznie. Jednak najważniejszą korzyścią dla Was będzie obecność w gronie najaktywniejszych podmiotów na Suwalszczyźnie. Dzięki temu będziecie o wiele bardziej widoczni we Wszystkich kampaniach reklamowych strony Realne Suwałki.
  2. Light – Plan taryfowy Light, przybliżony koszt to około 50 PLN rocznie pozwoli Wam wybrać kilka z zaproponowanych usług które będziecie mogli dobrać do własnych potrzeb. Gwarantowane usługi to: Własny adres url jako subdomena programu TopS, publikacja strony www w WordPressie z Waszych materiałów, własny adres email w domenie, Publikacja w Katalogu Firm w planie PRO na okres 365 dni, publikacja na tablicy ogłoszeń na okres 180 dni w roku w planie PRO. Administracja stroną we własnym zakresie z gwarancją pomocy Admina strony Realne Suwałki.
  3. Hard – Plan taryfowy Hard, przybliżony koszt to wielokrotność kwoty 50 PLN Rocznie. W planie taryfowym Hard macie gwarantowane usługi: Własny adres www w subdomenie TopS, własna poczta, strona w WordPressie administrowana przez Administratora strony Realne Suwałki, system rezerwacji miejsc (opcjonalnie), umieszczenie firmy w Katalogu Firm na okres 365 dni w planie PRO, publikacja na tablicy ogłoszeń na okres 365 dni w planie PRO. Płatna promocja na Facebooku od 10 dni do 365 dni w zależności od kwoty którą przeznaczycie. Przykładowo za kwotę 100 PLN rocznie zyskujecie około 20 dni płatnej promocji Waszej indywidualnej strony na Facebooku rocznie.

Kiedy zaczynamy?

Zgłoszenia przysyłać możecie już, im szybciej przyślecie swoje zgłoszenie tym samym zwiększycie możliwość przygotowania Waszej propozycji na dzień 1 marca 2018 roku. W pierwszej kolejności program TopS obejmie firmy działające w szeroko pojętej branży turystycznej w tym i gastronomiczne. Za kilka dni na początku stycznia ujawnię adres internetowy programu TOPOWA SUWALSZCZYZNA. W drugiej kolejności pojawią się inne inicjatywy TopS o których na razie cicho sza, konkurencja nie śpi  😉

 


 
Jargi
%d bloggers like this: