Przewodnik po Suwalszczyźnie


Przewodnik po Suwalszczyźnie

Suwalszczyzna mapka

Niniejszym chciałbym Wam zaprezentować dział serwisu, który dedykowany jest dla osób przyjezdnych. Przewodnik po Suwalszczyźnie strony Realne Suwałki, będzie w pewien sposób niekonwencjonalny. Skupi on się na kilku aspektach, takich jak:

  • Kwatery – w bardzo szerokim pojęciu znajdziecie tutaj informacje o kwaterach które będą prezentowane w dwojaki sposób. Po pierwsze standard kwater a po drugie powiązanie z lokalnymi atrakcjami i możliwościami wypoczynku.
  • Miejsca warte zwiedzenia i atrakcje dla dzieci i dorosłych.
  • Podpowiem również jak zorganizować spędzania czasu bez względu na pogodę, aby urlop u nas był niezapomnianym przeżyciem.
  • No i w końcu znajdziecie podstawowe informacje które czasami są nam zupełnie nie potrzebne a czasami są niezbędne.

Wszystkie te informacje postaram się podać w sposób zwięzły i krótki korzystając z narzędzi jakie daje mi ta strona głównie z Katalogu Firm a także Ogłoszeń i Kalendarza Wydarzeń.

W tej chwili zaczynamy zbieranie ankiet od ludzi prowadzących działalność usługową związaną z turystyką na naszym terenie. Z końcem listopada baza turystyczna tej strony będzie już dość znaczna i umożliwiająca wybór kwatery w szerokim zakresie świadczonych usług i standardów.

Przewodnik po Suwalszczyźnie – od czego zacząć

Właśnie, wielu ludzi odrzuca możliwość przyjazdu na urlop do takich regionów jak Suwalszczyzna mając błędne przekonanie, że tutaj jest  nudno, że urlop spędzony na wsi to czas zmarnowany. Urlop w Tunezji, Turcji czy też w Tajlandii to jest to a jakieś tam Suwałki – przecież tam nie ma nic!

Przewodnik po Suwalszczyźnie
Przewodnik po Suwalszczyźnie

Przewodnik po Suwalszczyźnie pokaże Wam już wkrótce w jakim kolosalnym błędzie jesteście. Kraje egzotyczne może i są piękne i atrakcyjne, ale przeżycia jakich możecie doznać tu na miejscu są nieporównanie inne. Nie rozstrzygam ani też na siłę nie namawiam nikogo do spędzania urlopu u nas. Przedstawię Wam alternatywę, która jest równie atrakcyjna jak spędzanie urlopu gdzieś w hotelu na basenie.

Główny nacisk będę kładł na to abyście podczas pobytu na terenach dawnej Jaćwieży mogli spędzać czas aktywnie i ciekawie, pomimo różnych niedogodności w tym pogodowych. Aby tak się stało powinniście wiedzieć, że zorganizowanie takiego urlopu swoim bliskim nie ogranicza się wyłącznie na wyszukaniu atrakcyjnej lokalizacji do spania i oglądania TV z dostępem do Internetu i najlepiej z miękkim fotelem przy grillu ;). Decyzja o przyjeździe na Suwalszczyznę, szczególnie zaś na wioskę do Gospodarstwa Agroturystycznego, oznacza, że musicie zmienić się w jednoosobowe biuro turystyczne :). Nie jest to wcale nic skomplikowanego, zobaczycie w dziele Przewodnika po Suwalszczyźnie, że jest to zajęcie łatwe i przyjemne, tym bardziej że robicie to swoim bliskim, aby przeżyli niezapomnianą przygodę.

Co dalej …

Przewodnik po Suwalszczyźnie jest w trakcie budowy i każdy nowy dział będę omawiał tutaj na blogu. Obserwujcie więc regularnie tutaj jak również na Facebooku, Twitterze i Google plus. Informacje mam nadzieję będą się pojawiały cyklicznie.

Przewodnik po Suwalszczyźnie znajdziesz tutaj

Do zobaczenia wkrótce

 
Jargi

1 thought on “Przewodnik po Suwalszczyźnie

Comments are closed.

%d bloggers like this: