Lokalni Przewodnicy

Wprowadzenie

Lokalni Przewodnicy - TrokiPrzedstawiam Wam nową inicjatywę Serwisu Realne Suwałki które są częścią działu Inspiracje. Poniżej krótkie założenia oraz zasady korzystania z możliwości jakie daje Wam program “Lokalni Przewodnicy”. Dlaczego warto być z nami?

Wyjeżdżając na Suwalszczyznę warto poświęcić jeden dzień na wizytę na Litwie, Wilno czy Kowno stanowią niewątpliwą atrakcję dla każdego który przyjeżdża tak blisko tych miejsc. Nie zawsze mamy czas na pilnowanie terminów wycieczek organizowanych przez lokalne biura turystyczne. Nie zawsze też program takich wyjazdów jest dla nas odpowiedni. Jaką mamy alternatywę, wyjazd prywatny i tutaj przychodzimy z pomocą. Lokalni przewodnicy jest stroną dzięki której nawiążecie pierwszy kontakt z osobami prywatnymi z miast Litwy którzy wyrażają chęć oprowadzenia Was po swoich miastach, wskażą Wam najciekawsze jego walory i opowiedzą Wam o nich i o swoim kraju. Lokalni Przewodnicy jest inicjatywą którą będę rozwijał na kolejne miasta i kraje. W najbliższym czasie dołączy Białoruś a także miasta z Polski.

Dzięki inicjatywie ludzi możemy poznawać kraje, miasta i ludzi zupełnie z innej perspektywy niż perspektywa okien autobusu i niewątpliwie ciekawe opowieści zawodowych przewodników.

Uwagi Organizacyjne

Lokalni Przewodnicy - KownoUczestnictwo w inicjatywie Lokalni Przewodnicy nie jest programem komercyjnym, nikt nie ponosi żadnych kosztów w jakiejkolwiek postaci, udział jest dobrowolny i nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji czy to finansowych czy też prawnych. W każdej chwili można wystąpić z programu jak i przystąpić. Nie trzeba wypełniać formularzy czy też rejestracji. Program pomimo tego, że będzie na tej stronie będzie rozwijany równolegle na fanpejdżu na Facebooku. Przystąpić oraz wystąpić z programu można poprzez tę stronę jak i stronę na FB.

Realne Suwałki nie określają żadnych opłat związanych z tą inicjatywą ani też nie pośredniczy w negocjacjach pomiędzy stronami. Uważamy że Wy sami moi drodzy zrobicie to tak aby obie strony były zadowolone i pełne satysfakcji ze spędzonego ze sobą czasu.

Lokalni Przewodnicy - WilnoPrzedkładam najwyższą uwagę na Wasze bezpieczeństwo w sieci dlatego też z wyjątkiem linku do profilu osób chętnych pokazać swoje Miasta nie publikuję żadnych adresów e-mail. Kontakt z Wami będzie możliwy poprzez formularz strzeżony filtrem antyspamowym i zabezpieczony mechanizmem ReCaptcha, bez możliwości przesyłania żadnych załączników i plików w jakiejkolwiek postaci. Alternatywnym sposobem kontaktu pozostanie także Messenger. Uczestnik może rozszerzyć lub zawęzić możliwości kontaktu w każdej chwili.

Lokalni Przewodnicy

LITWA

Żivile Wygońska – Suwałki – Litwa – Profil na FB

Kowno

Jonas Oškinis – Kowno – Profil na FB 

Suwałki

  1. Michał Żebrowski – Profil na FB

Wilno

  1. Wiesława Czernigowska – Wilno – Profil na FB
  2. Janina Mark – Wilno/Troki – Profil na FB
  3. Zbigniew Tomaszewski – Wilno – Profil na FB
  4. Alicja Butkevic – Wilno
  5. Lucyna Wolejszo -Wilno/Troki – Profil na FB

Wysyłając formularz podaj swoje dane kontaktowe, adres e-mail wymagany. W  Treści wstaw Datę planowanego wyjazdu. Zamiast formularza możesz skontaktować się bezpośrednio poprzez Facebooka.


 

 

 
Jargi
%d bloggers like this: