Inspiracje

Wprowadzenie do cyklu Inspiracje.

Czym są i jaki mają cel nasze inspiracje? Odpowiedź jest banalnie prosta, inspiracje pokażą Wam nasz region od strony użytkowej że się tak wyrażę. Pomogą Wam zaplanować czas i uatrakcyjnić pobyt w naszych stronach.

Jak działają inspiracje i według jakiego klucza są polecane miejsca i usługi?

Zastanawiasz się nad prezentem? Sprawdź tutaj.

 
Tutaj absolutnie ważna informacje, Realne Suwałki nie prowadzą praktyki pisania artykułów i wpisów sponsorowanych. Każdą informację o miejscach i atrakcjach przekazuję tak jak ją znam. Każdy wpis dotyczący konkretnej oferty prowadzonej przez osoby niezwiązane ze stroną będą poddane recenzji osób zainteresowanych. Realne Suwałki nie prowadzą polityki zarabiania za wszelką cenę. W przypadku braku informacji od osób i firm prowadzących działalność na naszym terenie w interesujących nas zagadnieniach szukamy alternatywnych źródeł informacji. Dokładam wszelkich starań aby przedstawione przezemnie informacje były zgodne z prawdą i były pewnym źródłem wiedzy przekazanej dla Was drodzy czytelnicy.

 

Na początek opublikuję sukcesywnie artykuły z następujących miejsc Suwalszczyzny części leżącej na terenie Polski.

  1. Wigierski Park Narodowy
  2. Suwalski Park Krajobrazowy
  3. Jezioro Gaładuś i Puńsk
  4. Wiżajny
  5. Mazury Garbate

Artykuły pojawią się w dwutygodniowych odstępach.

Co będą zawierały Inspiracje?

Dołożę maksymalnego wysiłku aby każdy z tych 5 artykułów był rodzajem mini przewodnika który zawierał będzie maksymalnie dużo informacji posegregowanych w kilka grup tematycznych. pozwolą one na szczegółowe zaplanowanie czasu pobytu na tych terenach od kilku dni do 2 tygodni i dłużej. Znajdziecie wśród nich informacje o noclegach, pensjonatach, ośrodkach turystycznych, gastronomii, biurach podróży etc.

Jako pierwsza ukaże się informacja kompleksowa dotycząca Wigierskiego Parku Narodowego. Tutaj tez muszę wtrącić uwagę. Wigierski Park Narodowy jest dużą atrakcja ale w mojej inspiracji będzie on ważnym punktem ale nie jedynym tak jak i pozostałe. Proszę nie zmylić się nazwami poszczególnych tematów. Informacje będą bardzo rozbudowane i maksymalnie uszczegółowione jednocześnie zminimalizowane.

W przypadku pojawienia się pytań dotyczących tego cyklu proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy który znajdziecie na stronie Kontakt.

Do zobaczenia wkrótce, nie podaję ostatecznego terminu publikacji gdyż w chwili obecnej mam mnóstwo do ogarnięcia w całości strony nie tylko treści ale także spraw czysto administracyjnych. Myślę że pierwszy artykuł pojawi się w ciągu maksymalnie 7 dni.

 
Jargi

1 thought on “Inspiracje

Comments are closed.

%d bloggers like this: